Zegary ścienne – ozdoba zawsze na czasie!

Wydaje Ci się, że w dobie powszechnych smarftonów, które każdy ma w kieszeni, nikt już nie korzysta z zegarów ściennych? W takim razie masz rację, wydaje Ci się! To ozdoba, która nie straciła jak dotąd na popularności, a wręcz przeciwnie — osoby urządzające wnętrza prześcigają się w jak najbardziej wymyślnych kształtach i sposobach wykonania, które idealnie wpiszą się w stylistykę danego domu.

Luksusowe zegary metalowe

Jedną z bardziej efektownych propozycji zegarów są te z tradycyjną tarczą z cyframi, wykonane z metalu w kolorze srebrnym, złotym lub miedzianym. To solidny, współczesny wyrób, który nigdy nie straci na jakości i zawsze będzie prezentował się doskonale. Takie zegary ścienne w połyskujących barwach, również z dodatkiem kryształów czy innych ozdób, są bardzo często efektownym dodatkiem w pomieszczeniach w stylu glamour lub nowoczesnym. Podkreślają wysoką jakość materiałów zastosowanych we wnętrzu, właśnie dzięki swojemu blaskowi.

Wyjątkowe drewniane zegary w stylu nowoczesnym

Nowoczesny zegar na ścianie może być też wykonany z kawałka prawdziwego drewna- wówczas prezentuje się nie tylko rustykalnie, ale również bardzo nowocześnie. Drewno to materiał od wieków ceniony w aranżacjach pomieszczeń wysokiej jakości. Piękny, brązowy zegar o spokojnym, uniwersalnym designie, z pewnością doda smaczku wnętrzu urządzonemu według najnowszych trendów — z drewnianymi podłogami, blatami z litego drewna czy meblami do przechowywania w kolorze dębu.

Zegar naklejany — prawdziwy hit ostatnich lat!

Jednym z ciekawszych modeli zegarów ściennych dostępnych w sprzedaży w Indelo jest model naklejany. To najprawdziwszy mechanizm zegarowy oraz odrębne od niego cyfry, których nie zawiesza się na kołku wkręconym w ścianę, lecz przykleja do niej. Dzięki temu zegar jest praktyczny, ale również spełnia bardzo ciekawą funkcję ozdobną — intryguje, przykuwa wzrok do ściany, zachęca, by odczytywać godzinę właśnie z niego, a nie z zegarka w smartfonie. Wybierając ten model, zyskasz niepowtarzalną ozdobę, która pasuje tak naprawdę do każdego stylu wnętrza.

Dlaczego warto postawić na zegar ścienny?

Dzięki modnemu zegarowi, który możesz mieć w każdym pokoju, zawsze będziesz na czas! Masz kontrolę nad porą dnia, nie musisz nosić przy sobie telefonu, czy zegarka na ręce, by wiedzieć, która jest godzina. Jednak przede wszystkim zyskujesz też oryginalną ozdobę — taką, która nigdy nie straci na jakości ani na aktualności, bo ciężko sobie wyobrazić, żebyśmy kiedykolwiek mieli funkcjonować bez czasu…