Paczka w RUCHu Allegro – w czym może pomóc ErpBox?

W branży e-commerce stałych klientów pozyskuje się nie tylko przez atrakcyjny asortyment oraz przystępny zakres cenowy, ale i sprawną oraz efektywną wysyłkę.

Niezależnie od tego, czy sprzedaż prowadzi się we własnym sklepie internetowym, czy korzystając z popularnych serwisów aukcyjnych, takich jak Allegro czy eBay, warto zadbać o szeroki wybór opcji dostawy. Szybkie, terminowe dotarcie zamówionego przedmiotu to w oczach klienta ogromny atut, dlatego warto wykorzystać wszystkie dostępne narzędzie, aby zapewnić my jak najsprawniejszą obsługę.

Paczka w RUCHu Allegro – jak wykorzystać ją w sprzedaży?

Paczka w RUCHu Allegro to ciekawa opcja, pozwalająca na odbieranie oraz nadawanie paczek w kiosku RUCHu. Jest to sieć obejmująca ponad 2500 kiosków, które znaleźć można w całym kraju, zapewniając znaczną przystępność zarówno dla dużych miast, jak i małych miejscowości.

Możliwość ta ma ogromny potencjał, dlatego ErpBox zapewnia swoim użytkownikom łatwą i wygodną integrację kanałów sprzedaży z tą opcją dostawy. Paczka w RUCHu Allegro zintegrowana w ErpBox otwiera przed sprzedawcą nowe możliwości, takie jak:

  • wysyłanie przesyłek,
  • pobieranie etykiet,
  • generowanie protokołu nadania.

Korzyści wynikające z tego połączenia są widoczne już na pierwszy rzut oka. Wykorzystując ErpBox do lepszego zarządzania sprzedażą w swoim sklepie, można działać o wiele szybciej i sprawniej. Jest to rozwiązanie, które zwiększa efektywność pracy całego zespołu, a jednocześnie pozwala unikać błędów spowodowanych czynnikiem ludzkim.

Jakie są inne możliwości ErpBox, czyli nowe perspektywy dla internetowych sprzedawców!

ErpBox to nowoczesny i dynamicznie rozwijany system do obsługi sprzedaży, dlatego paczka w RUCHu Allegro to zaledwie ułamek rzeczy, przy których okaże się on niezwykle przydatny. Korzystając z ErpBox można usprawnić zarządzanie sprzedażą na Allegro w bardzo szerokim zakresie, jak na przykład automatycznym uzupełnianiem podstawowych parametrów w aukcjach czy łatwym filtrowaniu dostępnych ofert. Nawet długie i skomplikowane czynności można dzięki ErpBox zrealizować zaledwie kilkoma kliknięciami, co pozwala zaoszczędzić czas i środki poświęcane prowadzeniu e-sklepu.

Modułowa budowa ErpBox zapewnia dużą elastyczność, także przy prowadzeniu działalności na wielu kanałach jednocześnie. Aby poznać pełen zakres funkcji ErpBox, najlepiej skorzystać z darmowego, trzytygodniowego okresu próbnego – w tym celu wystarczy założyć bezpłatne konto i osobiście testować ten system bez opłat czy zbędnych zobowiązań.