19.10.2015

NAJSZYBSZY WCIĄGNIK PNEUMATYCZNY W SWOJEJ KLASIE NA RYNKU JEST JUŻ DOSTĘPNY W OFERCIE RED ROOSTER

Przedstawiamy Państwu najszybszy na świecie trzytonowy wciągnik pneumatyczny!
Red Rooster Poland ma zaszczyt przedstawić swój najnowszy trzytonowy wciągnik pneumatyczny TMH-3000.
TMH-3000 jest nie tylko najszybszym wciągnikiem w swojej klasie na świecie, ale także zapewnia najbardziej kompaktowy prześwit – zaledwie 537mm.
Model TMH-3000 przewyższa model TCR-3000 pod względem prędkości podnoszenia, gdyż osiąga 5,4 m/min, co pozwala operatorowi na ogromny wzrost wydajności w porównaniu do pracy z modelem TCR, który osiąga prędkość podnoszenia rzędu 2,8 m/min. Podnośnik ma pełną nośność przy ciśnieniu pracy od 4 do 6,3 barów. Jest też bardzo trwały – grupa natężenia pracy ISO M4.
Ponieważ bezpieczeństwo jest dla nas sprawą priorytetową, TMH-3000 ma w standardowym wyposażeniu górny i dolny mechaniczny wyłącznik krańcowy na wypadek konieczności wyłączenia, podczas gdy niektóre wciągniki opierają się na mniej godnych zaufania wyłącznikach krańcowych. Ogranicznik przeciążenia został wbudowany we wszystkich wciągnikach Red Rooster jako standard. W korpusie TMH-3000 zamontowano bezpieczny punkt mocowania wspomagający montaż w taki sposób, by umożliwić użycie szekli lub zawiesia. Można go również wykorzystać jako dodatkowe wsparcie dla wciągnika i wlicza się go w SWL wciągnika.
Dzięki precyzyjnemu podaniu prędkości zmiennej, wciągnik TMH-3000 pozwala operatorowi na większą kontrolę podczas podnoszenia i opuszczania ładunku, przy poziomie hałasu osiągającym zaledwie 80 dB(A). Główny zawór odcinający dopływ powietrza jest wbudowany we wciągnik, co daje pewność, że gdy zostanie wciśnięty przycisk awaryjny, dopływ powietrza również zostanie odcięty od wciągnika.
W razie konieczności, TMH-3000 można także modyfikować do sześciotonowego wciągnika typu 2-FALL TMH-6000 i dostosować do specyfikacji ATEX strefy 1 lub 2. Podobnie jak w przypadku wszystkich wciągników pneumatycznych Red Rooster, możemy dostarczyć nowy model wyposażony w hak górny do podwieszania lub jako zestaw z wózkiem.
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Red Rooster Poland Sp. z o.o. lub adresem e-mail: biuro@redrooster.pl, można też odwiedzić naszą stronę internetową: www.redrooster.pl. lub 
http://www.redrooster.pl/produkty/wciagniki-pneumatyczne/wciagnik-pneumatyczny-la%C5%84cuchowy